O mnie – studiosilvia.pl

poznajmy się

Moja pasja do fotografii i miłość do tego, czym się zajmuję, napędza mnie każdego dnia.

Moja praca cechuje się starannością, profesjonalizmem i kreatywnością. Zrealizowałam już wiele sesji dla klientów z branży modowej i reklamowej, którzy wysoko oceniają efekty końcowe, zrealizowanych przez mnie sesji.

Komercyjna fotografia to moja specjalność

Klienci decydują się współpracować ze mną, ponieważ doceniają moje doświadczenie i umiejętności, które pozwalają rozwiązywać problemy i znajdować najlepsze rozwiązania fotograficzne. Mam duże portfolio zrealizowanych projektów fotograficznych dla marek modowych i produktowych  takich jak GATTA, LAVASHKA, ENDORFINELLA, SERGIO LEONE, MACZFIT, BOSCCOLO, VINCEZA, E-BUTIK.PL i wiele innych. Zawsze staram się zrozumieć potrzeby klienta i stworzyć materiał,  który idealnie odzwierciedla Jego wizję.

Jakie sesje
mogę dla Ciebie wykonać?

sesje dla firm/marek

Dysponuję dobrze wyposażonym studiem do tworzenia niesamowitych zdjęć, na potrzeby e-commerce, kampanii,  lookbooków modowych i nie tylko.

sesje produktowe

Zapewniam profesjonalną fotografię produktową – packshoty, detaliczne zdjęcia i fotografie na białym tle/ wycięte z tła oraz zdjęcia typu ” duch „.

sesje dla kobiet

Oferuję  sesję dla pań, które chcą uchwycić swoją urodę i kobiecą siłę. Niezależnie czy potrzebujesz zdjęć do swojego biznesu czy marzysz o sesji w sensualnym stylu.

sesje Lifestyle

Twoje rodzinne chwile stają się naszą wspólną historią opowiedzianą w postaci pięknych zdjęć – uśmiechy, naturalne gesty i emocje podczas sesji z najbliższymi.

moje portfolio

Moje podejście do fotografii opiera się na wnikliwej analizie zagadnień i potrzeb klienta. Potrafię przełożyć wizję marki na oryginalne, kreatywne i spójne fotografie, które efektywnie budują rozpoznawalność marki. Uważnie słucham klientów, aby zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania oraz dostosować moją pracę tak, aby w pełni je spełniała. Jestem pewna, że moje doświadczenie i umiejętności okażą się pomocne w realizacji Twoich fotograficznych projektów. Gorąco zapraszam do konsultacji i omówienia szczegółów sesji.

Potrzebujesz fotografa? Zapisz się na konsultację. Omówimy szczegóły sesji.

Skontaktuj się ze mną.
Wypełnij formularz.